باربری فردیس

در سال 1384 با هدف ارزانترین اتوبار ایران باربری کرج بار فردیس تاسیس گردید . مدیریت این سامانه را در جهت افزایش رقابت بین شرکتهای حمل و نقل در سطح کشور راه اندازی کرد زیرا رقابت در کاهش قیمت ها بالطبع تاثیر زیادی بر درخواست های مردمی خواهد داشت و سیل زیادی از مردم را به سوی خود جذب خواهد کرد.

استراتژی باربری کرج فردیس

این استراتژی بالقوه مدیریت باربری فردیس شرکت سبب گردید تا کاهش چشمگیری در قیمت سامانه حمل و نقل نظاره گر باشیم .  فضای از سوی تبلیغات سازمان ها به سوی رقابت در قیمت سوق پیدا کند و کمکی در جهت رفع نیاز های مردم صورت پذیرفت . دلیل این تدابیر باربری مساعد نبودن میزان معیشت مردم مشکلات اقتصادی فشارهای تورم  و کاهش قدرت خرید مردم می باشد.

زیرا بالاخره ما هم هموطن هستیم و در این روزهای سخت باید در کنار مردم مهربان و شریف خود باشیم تا در کنار هم از این مشکلات گذر کنیم . باربری ارزان بار فردیس یک سازمان کاملا قانونی و دارای جواز کسب اتحادیه حمل و نقل می باشد. کد مجوزی این مجموعه به شماره ( 301 ) اتحادیه اصناف میباشد .

همکاران ما شبانه روزی در تلاش هستند تا بهترین سرویس دهی و با کیفیت ترین خدمات را با نازلترین قیمت ها به شما عزیزان ارائه دهند حمل اثاثیه منزل فردیس دارای بالاترین و بروز ترین پکیج های بسته بندی در سراسر تهران می باشد.

به نوعی که کلیه لوازم شما اعم از مبلمان ، تخت ، تشک تخت ، بوفه ، یخچال ، کلیه اقلام ریز و درشت آشپزخانه را در بر میگیرد تا خیال شما از آسیب و خسارت دیدن های بعد از اسباب کشی راحت شود مطمئن باشید با برترین و مطمئن ترین باربری حمل بار تماس گرفته اید ما از خودتعریف نمیکنیم سابقه و اعتبار باربری فردیس در میان شما مشتریان از ما دفاع خواهد کرد.

باربری فردیس آریو بار

باربری آریو بار حمل بار به کلیه نقاط
02165472231-02165472203
02632829569-02632829407
www.ariobar.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *